Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

warjująca elektryka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • warjująca elektryka

    pstrykacz, Eeee tam Marek nie lepiej w Sasie od 01.00 do 05.00 będzie dla tych co nie mogą spać a i Ty i ja jak przyjadę do Tych będziemy mieli blisko na spota
    A tak na poważnie to może nie wszyscy trafili na wątek Forum - Octavia Club Polska
    marek

  • #2
    warjująca elektryka

    Witam,skoda octavia 1.9 tdi 2000 rok,zimą włączylem na raz światła,radio,podgrzewanie foteli i podgrzewanie lusterek,no i po tym zaczeły sie problemy. auto zgasło i nie chcialo zapalic,jak juz zapalilo gaslo jak tylko wlaczylo sie podgrzewane fotele,potem zaczelo gasnac prz właczaniu wstecznego,potem zaczely palic sie kontrolki od absu i poduszek powietrznych,teraz gasnie klimatyzacja i auto gasnie zaraz po odpaleniu. Ktos moze ma pomysł co sie mogło stać?

    Komentarz


    • #3
      akumulator sprawdziłeś, ładowanie w porządku?
      kontrolki od abs i poduszek są najczęściej wynikiem zbyt małego napięcia w instalacji elektrycznej auta
      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
      poprzednie modele:
      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

      Komentarz


      • #4
        Krzynol dzieki za podpowiedz ale ladowanie sprawdzane i jest okej

        Komentarz


        • #5
          witam mam podobny problemdziś podczas jazdy zapaliła sie kontrolka abs po chwili poduszek pow.
          zjechałem na bok zgasiłem silnik przy prubie odpalenia ponownego dup....... no zasakra objawy jakby aku padło tym wieksze moje zdziwienie gdyż wczoraj włożyłem nowe aku wieć mając w bagażniku moje stare aku wyjołem klucze z auta mysle wymienie na stary i wtedy ruszyło mnie ruszyć biezpiecznikami na aku nie wiem czy to miało wpływ ale wsiadłem i odpalił od razu pojeżdziłem troche po mieście kilka odpaleń i ok pojeżdze kilka dni zobacze czy sie bedzie powtarzać sytuacja
          cóż pora wyposażyć sie w miernik

          Komentarz


          • #6
            myszu, na 90 % kostka pod stacyjką też miałem to samo i wielu innych :P

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X